Category Archives: Premier League

Ak má byť Sam Allardyce vyhodený, malo by to byť volanie Hodgsona „Woy“

Toto je zvýraznené hanlivým spôsobom predchádzajúci futbalový manažér Anglicka, Roy Hodgson, bol opäť posmievaný za spôsob, akým vyslovuje svoj „r“ zvuk – tentoraz jeho nástupcom. Ak Sam Allardyce stratí prácu, nebude to odkazovať na Roy ako „Woy“ – ale možno by to malo byť.

Zdá sa, že sa stále zdá, že je v poriadku smiať sa v rozdieloch v reči a spôsob, akým vydávame. Tam je toľko prirodzených variácií v rozprávaní, niektorí z nás znejú husky, niektorí vysoko postavení, niektorí monotónni, niektorí nosní, niektorí s lispom, niektorí môžu používať zvuk „f“ namiesto „th“, niektorí môžu byť jemne hovorené, nahlas. Všetky dokonale prijateľné spôsoby rozprávania, ktoré by nemali byť hodné komentára.Facebook Twitter Pinterest ‘Futbalová asociácia zaujala silný postoj, keď The Sun posmieval Hodgsonovi.’ Roy Hodgson na tlačovej konferencii v roku 2016. Read more

Učiť sa Hovoriť je zložitý proces, ktorý začína v okamihu, keď sme sa narodili, počúvanie a bzučanie a vytváranie zvukov, ktoré sa nakoniec stávajú zmysluplnými slovami. Zvuky reči sa zvyčajne vyvíjajú v poriadku, ale deti sa líšia, keď môžu povedať tieto zvuky a ako rýchlo sa produkujú.

Zvuky reči môžu byť niekedy problematické pre deti a môžu potrebovať pomoc s týmto z reči a jazyka terapeut. Existujú aj tí, ktorí sa narodili s podmienkami, ktoré robia verbálnu reč veľmi ťažkou, a preto je potrebné použiť iné formy komunikácie, ako napríklad podpisovanie.Plynulosť hovorenia môže byť pre niektorých ľudí problematická a deti budú typicky prechádzať fázou koktania, pričom asi 1% dospelých má kokt. Vo Veľkej Británii sa vo viac ako milióne detí alebo mladých ľudí vyskytujú závažné problémy s rečou, jazykom alebo komunikáciou. To má obrovské psychologické dôsledky, ktoré ovplyvňujú ich učenie, sebaúctu, priateľstvo a sociálnu interakciu. Ako by sa cítili pri čítaní toho, čo Allardyce povedal? Anglicko Sam Allardyce v kríze FA rozhovory po tajnom žihadle – live Čítať ďalej

Mnohí ľudia, ktorí majú mŕtvicu, môžu byť ponechaní s rečou nezrozumiteľnou a nejasnou. nájsť slová a dostať ich slová, čo vieme, môže viesť k sociálnej izolácii a frustrácii.Logopédi a rečníci každodenne vidia, ako sa ľudia musia vyrovnať s psychologickými dôsledkami života a vyrovnať sa s ich rečami a komunikačnými ťažkosťami a ako to môže stávkové kancelárie ovplyvniť ich účasť v komunite, vo vzdelávaní, v práci, ako aj v rodinnom a každodennom živote. , Výsledok snahy hovoriť a komunikovať je ničivý pre ľudí a je často nepochopený širšou spoločnosťou.

V komunikácii od tých, ktorí majú nepatrné rozdiely v určitých zvukoch reči až po tých, pre ktorých je reč je veľmi ovplyvnený a komunikácia je každodenný boj.Hovorenie a komunikácia je taká masívna časť vyjadrovania, kto sme ako ľudia, je to náš spôsob interakcie s ostatnými, je to základ pre vzťahy, zdieľanie nášho humoru, našej osobnosti a spoločenského kontaktu. Neschopnosť komunikovať alebo rozprávať je jednoznačne viac, než že nie je schopná informovať naše potreby o iných, je to o vyjadrení seba samého a o tom, kto sme. hovoria, že ich „r“ zvuk sa môže zdať triviálny, širšie dôsledky pre túto bytosť sú v spoločnosti prijateľné. Futbalová asociácia zaujala silný postoj, keď Slnko posmievali Hodgsonovi so svojou „Woy dostane Anglicko: Bwing na titulnej stránke Euwos“ – za čo by mali byť tlieskaní. Na tieto zásady by teraz nemali zabudnúť.Mocking niečí reč, čokoľvek to môže byť, by mal byť videný pre to, čo to je, pokus urážať a znevažovať ich za to, že to znelo „odlišne“.

Az Atlanta United a korábbi Argentína főnököt, Tata Martinót nevezi ki első vezetőedzőnek

Gerardo “Tata” Martino, a korábbi argentin edző, aki abbahagyta a nyár Copa América Centenario felemelésének elmulasztását, az Atlanta United-t fogja vállalni az MLS-en az első évadban. FC: tisztelet Olvass tovább

Martino-t kedden megerősítették a klub alapító vezetőedzőjeként.Az 53 éves férfi lemondott Argentína posztjáról júliusban, tiltakozva, hogy az argentin FA-nál „súlyos problémát” nevezett, és Atlanta az elmúlt néhány hónapban internetes sportfogadás tárgyalásokat folytatott, hogy Amerikába vigye.

„Örömmel látjuk, hogy Gerardo kaliberje és törzskönyvvezetője vezeti csapatunkat a kezdeti szezonban” – mondta Atlanta Egyesült elnök, Darren Eales. „Ő mély tapasztalata és sikere mind a klubban, mind a nemzetközi szinten önmagáért beszél, és látása és megközelítése nagyon jól illeszkedik klubfilozófiánkhoz. Bízunk benne, hogy képes a győztes kultúra kialakítására mind a pályán, mind a pályán. ”

A következő szezonban az Atlanta csatlakozik a Minnesota United-hez, mivel a bajnokság 22 csapatra bővül.A Martino kinevezése puccsot jelent a ambiciózus franchise-hoz, amely már több mint 22 000 szezonjegyet adott el a Seattle MLS bővítőcsapat rekordjának megszüntetésére.

„Ez egy hihetetlenül izgalmas és történelmi nap klubunknak” – mondta Atlanta Egyesült tulajdonos Arthur Blank. „A Gerardo példátlan szintű nemzetközi tapasztalattal rendelkezik a vezető edzői pozíciónkban, amely értékes eszköz lesz a játékosok számára, és bemutatja a Major League Soccer folyamatos növekedését. Örülünk, hogy úgy döntött, hogy csatlakozik a klubunkhoz, és várjuk, hogy üdvözöljük őt Atlanta-ba. ”

Martino felügyelte a 19 győzelem rekordját, hét döntést és három veszteséget az Argentínaért felelős két év alatt, de nem sikerült megragadnia a trófeát, unibet online sportfogadás annak ellenére, hogy a csapatát két egyenes Copa America döntőbe vezette.Az idei Copa-ban, egy évvel az ugyanazon eredmény után egy évvel később elvesztették a chilei büntetését, a tavalyi versenyen egy 0-0-os lövés után lövöldözéses vereséget. p> Martino 2013-14-ben a liga-i csapat második csapatába vezette a Barcelona-t, és 2010-ben vezette Paraguayt a világbajnokság negyeddöntőjére, ahol elvesztették Spanyolországot. A Newell Old Boys oldala 2013-ban elérte a Copa Libertadores fesztivált.